1. ročník herného festivalu UniCon už čoskoro

unicon

Študenti FMK UCM v Trnave v spolupráci s KOA LAN PARTY ťa s radosťou pozývajú na prvý ročník festivalu UniCon. Podujatie organizujú študenti trnavskej Univerzity sv. Cyrila a Metoda v priestoroch školy, kde počas dvoch dní a nocí budú prebiehať rôzne aktivity. Okrem prednášok a diskusných panelov sa návšetevníci môžu tešiť na workshopy, prehliadku historických aj nových herných zariadení a čakajú ich aj nočné turnaje o hodnotné ceny.

 

 

Festival bude prebiehať nonstop počas celého víkendu. V dennej časti sú na piatok pripravené workshopy zamerané na virtuálnu realitu, cosplay, offline gaming a prístupné budú sekcie s historickými a modernými hernými zariadeniami. Zároveň bude prebiehať registrácia na turnaje, ktoré odštartujú večer v hlavnej sále. Počas nich budú hráči získavať tokeny, za ktoré si v nedeľu ráno vydražia ceny.

V sobotu k jednotlivým sekciám pribudne prednášková sála, v ktorej sa postupne vystriedajú moderované panelové diskusie zamerané na vývoj hier, profesionálnych hráčov, offline hry, cosplay či fenómen youtuberov. Medzi jednotlivými blokmi organizátori plánujú zaujímavé spestrenia vo forme prednášky o histórii filmov inšpirovaných hrami či tematickej standup-show.

Obidva dni bude po skončení dennej časti programu priestor na neformálny networking s hosťami a špeciálny program pre držiteľov nočných vstupeniek.

Unicon

Počas trojdňového podujatia zameraného na hry, hráčov a hranie vás čakajú:

☢ denné aj nočné herné turnaje o zaujímavé ceny
☢ prednášky, workshopy a panelové diskusie zamerané rôzne oblasti súvisiace s online aj offline hraním (game developement, profi gaming, streaming, cosplay, larp..)
☢ hrateľnú prehliadku historických aj súčasných herných zariadení
☢ ukážky a tutorialy stolových a kartových hier
☢ priestor pre neformálny networking s hosťami
☢ bonusové atrakcie pre držiteľov nočných vstupov

 Termín konania :
12. 2 2016 (piatok od 15:00 ) – 14. 2 2016 (nedeľa do 12:00)

Informácie o hosťoch, programe a sprievodných podujatiach môžeš priebežne sledovať tu, alebo na stránke www.unicon.lol

Hlavným sponzorom akcie je spoločnosť Gigabyte

gigabyte

 

 

 

 

 

 

410 Celkovo 1 Dnes
1. ročník herného festivalu UniCon už čoskoro 5.00/5 (100.00%) 1 vote